Dětský den aneb máme rádi zvířata! Skvělá akce plná zábavy  proběhla v sobotu 20. května 2023 na fotbalovém hřišti v Chrástě. Událost přilákala stovky dětí i jejich rodičů.

Hřiště se proměnilo v pestrý svět zvířat, kde se děti vyřádily. Malí návštěvníci si užili jízdu vyhlídkovým vláčkem, vykouzlili obrovské bubliny, zdolali lezecí gorilu, zaskákali v bumperballech, vytvořili krásná trička, čápy na špejli či složili ovečku. Na akci nechyběli ani hasiči, kteří nabídli dětem zábavnou hru s pěnou.  Malování zvířecích motivů, dočasné tetování či zvířátka z balónků děti také náležitě ocenily.

Pro ty nejzvídavější byla připravena na hřišti tajenka, dále dvě stezky s úkoly a odměnami. Děti procházely trasou po obci, plnily úkoly a za svou snahu pak získaly krásné dárky. Letošním zpestřením celé akce byly opět výborné vídeňské párky v královských rohlících od Hypermarketu Globus Černý Most. Párky v rohlíku milují snad všechny děti.

Počasí vyšlo a tak holky z KLUBka připravily dětem krásné odpoledne.

Děkujeme štědrým sponzorům, kteří na akci přispěli svými finančními i věcnými dary, dále všem, kteří se na organizaci akce podíleli. Tišickým mažoretkám za jejich krásné vystoupení. A v neposlední řadě také všem, kteří přišli a podpořili tak projekt „Na bikeparku statečně, na silnici bezpečně“, jehož poslední etapou je vybudování workoutového hřiště v lokalitě Na Pastvičkách. Na jeho uskutečnění přibyla krásná částka 77 763 Kč.

Seznam sponzorů v menu „Sponzoři“.
Fotografie z akce: rajce.net.