2. rozsvícení vánočního stromku aneb svařáku není nikdy dost

30. 11. 2008

Přichystaly jsme se poctivě, akci musel najít každý podle čichu, protože vůně punče, grogu, svařeného vína a cukroví se musela linout na míle daleko. Ale co naplat, svařáku není nikdy dost. I když místní „vinařství“ Pavla Kváčka dodalo plných patnáct litrů výborné výchozí suroviny, po necelé hodině nápoj došel.

Program byl pestrý, zazněly líbivé tóny koled v podání živé hudby(Pavel Habart kytara, příčná flétna Kateřina Habartová, housle Marie Nohýnková, violoncello Jiří Šesták, flétna Lukáš Habart a Marek Šesták, zpěv Klára a Jarmila Habartovy ), děti z mateřské školky zatancovaly a zarecitovaly básničky a děti ze základní školy zazpívaly. Překvapením byla videoprojekce – film, který byl průřezem celé roční činnosti KLUBka. Při závěrečných tónech trubky v podání Martina Bartoše se stromek rozsvítil. Na akci nechyběly tolik žádoucí teplé nápoje-svařák, grog, punč a čaj a samozřejmě mnoho krásných a chutných zákusků z řad našich pekařek, které kromě holek z KLUBka přišly pomoct prodávat Miluška, Zuzka a Pavla Šťastných s Marií Zvelebilovou. Prodávala se nádherná novoroční přání a pohledy s návrhy obrázků dětí ze ZŠ a MŚ a další dárkové vánoční předměty.

Díky těm co napekli, sponzorovali a zakoupili, přibyla na projekt „S KLUBkem-hřiště dětem“ částka 13.729,-Kč. Všem moc děkujeme.

Fotogalerie z akce

Vánoční zákusky našich pekařek - jedním slovem nádhera.
Děkujeme těm, co napekli a omlouváme se těm, jejichž jména zde z organizačních důvodů nejsou a měla být.
Helena Kravcová, Růžena Volfová, Vlasta Brodská, Daniela Heřmanová, Radka Krausová, Marcela Zvelebilová, Jarmila Kváčková, Stáňa Kavrzová, Vlaďka Láryšová, Ivana Šimonková, Věra Gözová, Petra Jungová, Václava Kavínová, Alena Veselá, Dana Janoušková, Vanda Husáková, Věra a Čestmír Vítovi, Sosnovcovi, baráčnice