Dětský den dopadl na jedničku

24. 5. 2008

Krásné počasí a zástupy návštěvníků, to bylo jediné, co jsme si v předvečer akce přály. A obojí se splnilo nad očekávání. Slunečný den a kolem 550 dětí a dospělých, taková byla bilance dětského dne. A s pýchou, podle vašich ohlasů, můžeme dodat – 550 spokojených návštěvníků!

Vždyť pro děti byla připravena spousta zábavy a aktivit. Čtyři tvořivé dílny, kde si děti mohly vyrobit těstovinový náhrdelník, obarvit tričko či ubrousek, namalovat sádrový odlitek nebo poskládat z papíru zvířátka, šest stanovišť – zastávek na trase „tišického metra“ a odměny za projeté stanice, to byla naše nabídka. A nejen to – hasiči z podnikového hasičského sboru Spolany, členové policie České republiky z Kostelce nad Labem a obrovský traktor firmy AGRI byli dětem po celé odpoledne plně k dispozici. A ještě něco navíc – díky štědrosti sponzorů jsme mohly zajistit pro děti skákací hrad a nafukovací balonky plněné heliem.

Na akci přispěli nejen sponzoři, ale i naši občané – buď příspěvkem v podobě dobrovolného vstupného, či napečením sladkostí a slaností do stánku s cukrovinkami nebo nějakou drobností do stánku s odměnami. Seznam těch, kterým za příspěvek děkujeme najdete zde.

Tak rozsáhlou akci by nebylo možné organizačně zvládnou v sedmi lidech – hlavních organizátorek dětského dne - a tak naše obrovské poděkování patří všem, kteří se zajištěním dne pomohli a všem našim rodinným příslušníkům za pomoc a trpělivost, se kterou pomáhali dětský den připravit. A protože jejich pomoc byla veliká, rádi uveřejníme jména všech našich pomocnic a pomocníků:
Miloslava Šťastná, Marie Zvelebilová, Zuzka Capratová, Petra Zaoralová, Honza Zaoral, Alena Psotová, Gábina Kostková, Jana Čemusová, Vladimír Bezouška, Pavel Janoušek, Věra Hovorková, Pavla Šťastná, Zuzka Šťastná, Klárka Uhrová, Barča Uhrová, Katka Junková, Tomáš Binder, Martin Binder, Michal Kučera, Klára Husáková, Adéla Husáková, Ondra Bolehovský, Věra Gözová, Jarmila Náhlovská, Růžena Plicková, Pavel Jelínek, Pavel Kváček, Jakub Rejzl, František Staněk, Jan Vojtěch Binder, Marcel Zvelebil, Tomáš Uher

Naše další poděkování patří skupině „A je to“ za zvučení a skupině „PLUS“ za zapůjčení mikrofonu, dále fotbalistům, jmenovitě Petru Koubovi, za poskytnuté technické zázemí.

Jsme rády, že jsme pro vás připravily akci, která se vám líbila, jsme velmi rády, že jste přišli a bavili se. A jsme rády, že díky podpoře sponzorů a příspěvkům vás – občanů – můžeme připravit akce další. A věřte, že budou!!!

Listina pekařek
Fotogalerie z akce