Akce 2009

Taneční zábava ve stylu 60-tých let

18. 4. 2009

Pozvat Vás jen tak na ples a nevymyslet nějakou zábavu, náplň nebo téma, to k nám nepasuje. Šedesátá léta – to je fenomén, to jsou výrazné oční linky, natupírované účesy, výrazné korále, náušnice i pásky. Čelenky ve vlasech, sukně maximálně ke kolenům. Pánové nevyrazili bez pomády ve vlasech a s hřebenem v kapse, pokud tuto image doplnili koženou bundou a barevnou košilí s límcem vysoko zdviženým, byli „in“. V přesně takovém stylu Vás uvítáme na našem prvním plese, v přesně takovém stylu očekáváme naše návštěvníky. Určitě už vás tato představa začala bavit. A když ji doplníme hostem, který byl hvězdou šedesátých let, připravíme bohatou tombolu, tak věříme, že již nyní si budete hlídat předprodej vstupenek, abyste spolu s námi, s kapelou A je to a všemi ostatními návštěvníky prožili prima večer.

Fotografie z akce

Dětský den aneb celou ZOO projedem

6. 6. 2009

Metro už jsme v Tišicích měli, ale zoologickou zahradu, tu tedy ne. Ale bude tu!!! Každé dítě, každý dospělý bude moci navštívit pavilón opic, medvědů, třeba i hadů, ale to předbíháme plány. Ale to, že si v jednotlivých výbězích budou moci děti vyzkoušet, jak se které zvířátko pohybuje, co všechno musí umět, aby v přírodě přežilo, to víme již nyní. Na naši procházku zoologickou si nemusíte brát svačinu z domova. Něco dobrého na cestu napečou naše pekařky. Na fotbalovém hřišti budou nejen stánky s občerstvením, ale i tvořivé dílny, kde si děti na cestu vyrobí třeba tričko s obrázkem lva. Víc Vám neprozradíme, víc zatím nevíme, jen to, že zábava bude minimálně tak pestrá jako na loňském dětském dnu.

dsfsfs

Bramborový den

26. 9. 2009

Brambory se v naší oblasti pěstovaly od nepaměti a hrály také hlavní roli v jídelníčku našich babiček. A proto jsme se rozhodly trochu z této pěstitelsko - kuchařské tradice všem připomenout na připravovaném Bramborovém dni, pořádaném opět na fotbalovém hřišti v Chrástě. Co vše se z nich dá uvařit, to všem - spolu s vámi-dospěláky, předvedeme na chystaném bramborovém dni. A proč spolu s vámi?

Burza dětského oblečení a sportovních potřeb - podzim 2009

10. 10. 2009

TIŠICKÉ KLUBko Vás zve na burzu podzimního a zimního dětského oblečení a sportovních potřeb, která se bude konat v sobotu 10. října 2009 od 9 do 16 hod v prostorách klubovny v budově pošty v Tišicích, Mělnická 4.

S lampionem za Kozlouchem podruhé

31. 10. 2009

Co asi v tuhle dobu může dělat naše obecní strašidýlko Kozlouch? Určitě je schoulený někde pod břehem rybníčku Kal a čeká na své putovníky až k němu zase poslední říjnovou sobotu přijdou. Aby poznal, že už má vystrčit hlavu a vítat děti, musíte mu přinést zase nějaká světýlka nebo nazdobené dýně. Pak, až uvidí lampiónky a uslyší dětské volání, tak určitě vyjde, aby zase něčím milým malé putovníčky odměnil. Odměny budou čekat na majitele nejhezčích světýlek a pro všechny ostatní bude připraveno něco k zakoupení ve stánku, tentokrát i něco „ostřejšího“ pro dospěláky.

Soutěž o nejkrásnější světýlko

3. rozsvícení vánočního stromku

29. 11. 2009

Koledy, vánoční cukroví, vůně punče a svařeného vína. Dětské tanečky a nádherná hudba, taková byla atmosféra prvních dvou rozsvícení vánočního stromu. Spolu s vámi, budeme chtít i letos navodit na první adventní neděli náladu stejnou, kdy spolu vstoupíme do období adventu, prožijeme poslední klidné chvíle před vánočním shonem a popovídáme si nebo se jen tiše zaposloucháme do koled.