Akce 2010

Burza dětského oblečení - jaro 2010

21. 3. 2010

TIŠICKÉ KLUBko Vás zve na burzu dětského oblečení, obutí a sportovních potřeb, která se bude konat v sobotu 20. března 2010 od 9 do 16 hod v prostorách klubovny v budově pošty v Tišicích, Mělnická

Zábava ve stylu Španělska aneb Španělky oblé a flamengo doble

10. 4. 2010

Při první námi pořádané zábavě, která byla ve stylu šedesátých let, nás sál naplněný až po střechu přesvědčil, že si i dospělí rádi pohrají. V tomto případě se svou vizáží, kterou hravě přizpůsobili tématu. A tak jsme hned „za tepla“ vyhlásily téma druhé zábavy, kterým je Španělsko. Že vás při čtení těchto řádek nenapadá, co na sebe vzít? Tak to čtěte v podrobnostech.

Plakát

Fotografie z akce

Video z akce - toreador s muletou

Video z akce - předtančení

Dětský den aneb s námořníky poplujem

5. 6. 2010

Děti se v rámci předchozích dětských dnů projely Tišickým metrem a prošly si improvizovanou zoologickou zahradu. Věříme, že i námět třetího dětského dne, pořádaného KLUBkem, zaujme stejně. Vždyť cesta po moři může být jedno velké dobrodružství.

Zelný den

25. 9. 2010

Šlapání zelí ve vykasaných sukních či trenýrkách si jistě návštěvníci zelného dne nenechají ujít. A možná pak na rozsvícení vánočního stromku rádi ochutnají, jestli je zelí, na tomto dni vyrobené, správně ochucené, uleželé, prostě jestli má ten správný říz. Tak jako pro proběhlý bramborový den, tak i pro tento – zelný – vymyslíme spoustu zajímavých disciplín i receptů. Kdo ví, třeba i tentokrát klubkařky vymyslí i zelnou pohádku a zelný námět do dílen.

Inspirativní zelná kuchařka

Burza dětského oblečení - podzim 2010

6. 11. 2010

TIŠICKÉ KLUBko Vás zve na burzu dětského oblečení, obutí a sportovních potřeb, která se bude konat v sobotu 6. listopadu 2010 od 9 do 12 hod v prostorách klubovny v budově pošty v Tišicích, Mělnická 4

S lampionem za Kozlouchem potřetí

6. 11. 2010

Místní strašidýlko Kozlouch je u dětí velmi oblíbené a vždy se těší, až k němu děti na podzim přijdou. Má pro ně připraveny odměny i malé sladkosti a toho, kdo překoná tu trošku strachu, rád pohladí. Na posledním putování nám Kozlouch prozradil, že si vzpomněl, že by na světě neměl být sám a že v blízkém okolí by se mohla nacházet i jiná strašidýlka. Zatím jsme viděli jen jeho pomocníky, tak jsme zvědavé, zda někoho dalšího do příště vypátráme.

4. rozsvícení vánočního stromku

28. 11. 2010

Rozsvícení vánočního stromku na první adventní neděli se stává pro mnohé naše občany tradicí, kterou společně vstupují do krásného období Vánoc. Koledy, vánoční cukroví, vůně svařeného vína přilákají vždy spoustu těch, kteří se chtějí na chvilku zastavit a spolu prožít několik chvil, na které v této uspěchané době je tak málo času.

Chuť vánočního cukroví a šálek horkého, voňavého svařeného vína, spolu s vystoupením našich dětí ze školky a školy, je nádherným vstupem do vánočních příprav. Tato tradiční, poslední akce Tišického KLUBka  v roce, je i malou rekapitulací všech proběhlých akcí a společným vzpomínáním společně prožitých chvil.