Zábava ve stylu Španělsko - podrobnosti

Španělsko navštívil již nejeden našinec a měl tam co obdivovat! Krásné, sluncem rozpálené pláže a na nich krásné Španělky ve svůdných letních sukýnkách. Ale oni i ti španělští kluci mají neodolatelný šarm a v oblečení typu „pobřežní hlídka“ dají vyniknout opáleným tělům. Večer kdekdo zavítal na disco, kde přehlídka svůdného oblečení pokračovala. Tohle ale můžete vidět na kdejakých plážích, ale tanečníci flamenga, ti praví a nefalšovaní, ti jsou jen zde - muži v černých košilích a kalhotách, doplněných širokým pasem, dámy v přiléhajících šatech se širokou sukní, barevnými kanýry kolem rukávů či výstřihu. Španělsko jsou také jiné tance – bolero a paso doble. U toho druhého dáma představuje muletu toreadora, takže rudé šaty jsou tím pravým oblečením, tanečník je pak oním toreadorem, ke kterému patří přiléhavé kalhoty, košile či blůza s obnaženou hrudí a široký pás.

A kdo si nevybral z nabízeného oblečení, může se nechat inspirovat tradicí. Tady naleznete pestrobarevné široké sukně, hluboké výstřihy, ve kterých – stejně jako ve vlasech – nesmí chybět rudý květ. K pánům patří široký klobouk, barevné košile, přiléhající kalhoty a opasky.

Pořád málo? Tak  se podívejme na nějaké sportovní utkání. Jsou-li v hledišti španělští fanoušci, pak zde převládá žlutá a červená barva, které jsou národními barvami Španělska a jeho obyvatelé je rádi promítají do svého oblečení.

Myslíme, že pro inspiraci jsme nabídli dost a pro toho, kdo chce přijít pouze za dobrou zábavou nabízí klubkařky bohatou tombolu, disco ve stylu Španělska a pochopitelně předtančení. Doufáme, že i „Španělky“ pobaví hosty přinejmenším stejně jako Rebelky. Určitě vyzdobený sál přispěje k dobré pohodě, stejně jako hudba skupiny A je to, která nenechala nikoho dlouho sedět.

Prostě přijďte se pobavit, zatančit, srdečně zvou Španělky z KLUBka

Informace o předprodeji a rezervaci vstupenek se může dozvědět zde.