Akce 2011

Burza dětského oblečení - jaro 2011

19. 3. 2011

TIŠICKÉ KLUBko Vás zve na burzu dětského oblečení, obutí a sportovních potřeb, která se bude konat v sobotu 19. března 2011 od 9 do 12 hod v tělocvičně Základní školy Tišice

Zábava ve stylu ABBY, aneb tančí tišické baby

16. 4. 2011

V letošním roce pořádáme zábavu ve stylu muzikálu Mamma mia, tj. s písničkami švédské hudební skupiny ABBY. Zábava se koná v sobotu 16. dubna 2011 od 20h v sále restaurace Na hřišti. Více se dočtete v podrobnostech.

Indiánský den s TIŠICKÝM KLUBkem

4. 6. 2011

Pojďte s KLUBkem za indiány Usmívající se!!! Již tradičně v sobotu odpoledne od 13h se fotbalové hřiště v Chrástě promění v pomyslnou indiánskou vesnici, kde si každý návštěvník najde zábavu.  Více informací naleznete v podrobnostech.

Plakátek

Slepičí den

24. 9. 2011

Příroda si s námi na jaře aprílově pohrála a my musíme z mrazivých neúrodných důvodů měnit téma podzimního dne. Původně jsme plánovali jablečný den. Myšlenku, připomenout všem, co úrodného v našem zemědělském kraji kdy vyrostlo či na vesnickém dvorku pobíhalo, neporušíme. A proto zcela vážně jsme zvolili téma nové - SLEPIČÍ DEN.

Plakátek

Burza dětského oblečení - podzim 2011

8. 10. 2011

TIŠICKÉ KLUBko Vás zve na burzu dětského oblečení, obutí a sportovních potřeb, která se bude konat v sobotu 8. října 2011 od 9 do 12 hod v tělocvičně Základní školy Tišice