"Sami toho zvládneme tak málo, ale když se spojíme, zvládneme cokoli."

Helen Keller

Akce 2011

Burza dětského oblečení - jaro 2011

19. 3. 2011

TIŠICKÉ KLUBko Vás zve na burzu dětského oblečení, obutí a sportovních potřeb, která se bude konat v sobotu 19. března 2011 od 9 do 12 hod v tělocvičně Základní školy Tišice 

Podrobnosti


 

Zábava ve stylu ABBY, aneb tančí tišické baby

16. 4. 2011

V letošním roce pořádáme zábavu ve stylu muzikálu Mamma mia, tj. s písničkami švédské hudební skupiny ABBY. Zábava se koná v sobotu 16. dubna 2011 od 20h v sále restaurace Na hřišti. Více se dočtete v podrobnostech.

Podrobnosti

Pozvánka

Závěrečná zpráva z akce

Fotografie z akce


 

 

Indiánský den s TIŠICKÝM KLUBkem

4. 6. 2011

Pojďte s KLUBkem za indiány Usmívající se!!! Již tradičně v sobotu odpoledne od 13h se fotbalové hřiště v Chrástě promění v pomyslnou indiánskou vesnici, kde si každý návštěvník najde zábavu.  Více informací naleznete v podrobnostech.

Podrobnosti

Plakátek

Závěrečná zpráva z akce

Fotografie z akce


 

 

Slepičí den

24. 9. 2011

Příroda si s námi na jaře aprílově pohrála a my musíme z mrazivých neúrodných důvodů měnit téma podzimního dne. Původně jsme plánovali jablečný den. Myšlenku, připomenout všem, co úrodného v našem zemědělském kraji kdy vyrostlo či na vesnickém dvorku pobíhalo, neporušíme. A proto zcela vážně jsme zvolili téma nové - SLEPIČÍ DEN.

Podrobnosti

Plakátek

Závěrečná zpráva z akce

Fotografie z akce


 

Burza dětského oblečení - podzim 2011

8. 10. 2011

TIŠICKÉ KLUBko Vás zve na burzu dětského oblečení, obutí a sportovních potřeb, která se bude konat v sobotu 8. října 2011 od 9 do 12 hod v tělocvičně Základní školy Tišice

Podrobnosti


 

5. rozsvícení vánočního stromku

27. 11. 2011

Rozsvícení vánočního stromku na první adventní neděli se stalo pro mnohé tradicí, kterou společně vstupujeme do krásného období Vánoc. I v letošním roce tomu bude stejně. Přijďte se chvilku zastavit v předvánočním shonu a společně ochutnat vánoční cukroví, šálek svařeného vína či čaje.

Podrobnosti

Plakátek

Závěrečná zpráva z akce

Fotografie z akce