Zábava ve stylu ABBY, aneb tančí tišické baby - podrobnosti

Asi by návštěvníci předchozích dvou zábav KLUBka nepředpokládali, že uspořádáme zábavu, která by neměla nějaký styl, téma či zaměření.

Již na předchozí zábavě, která se nesla ve stylu Španělska, jsme vyhlásily, že pro letošní plesovou sezónu jsme jako módní hit navrhly lesklé oblečení – nejlépe kombinézy s kanýry, krátké sukně či šaty, ale i džíny a trika s nápisy z flitrů a blýskavých kamínků. Přesně tak chodili oblečeni členové švédské skupiny ABBA a ti dříve narození v podobném oblečení řádili na diskotékách 70. – 80. let.  A právě připomenout si jejich atmosféru anebo poznat, jaká hudba se dříve na diskotékách hrála, mohou všichni, kdo na tuto zábavu přijdou.

Co vše pro vás máme připraveno? Již nyní začínáme pilně nacvičovat, pod vedením Gábiny Kvasničkové, předtančení. Vymyšlena je i výzdoba sálu, abychom hosty přivítaly do příjemného prostředí. Samozřejmostí bude i bohatá tombola i slosovatelné vstupenky o hlavní ceny tomboly. Věříme, že i prodejní stánek s dobrotami pro tančící nezůstane prázdný a naše přispěvovatelky nám ho pomohou naplnit plesovými dobrotami. Po celou dobu bude hrát hudba, která bude z židlí zvedat, doplněná o tradiční diskotéku, ve které zazní největší hity ABBY, ale i těch interpretů, kteří plnili sály diskoték. Připraveno je i překvapení – host večera a věřte, že pro tentokrát nezůstaneme při zemi a bude to pěkný „vodvaz“! A kdo čeká ještě něco navíc, tak máme – vždy s hosty přijde dobrá nálada, objednána je skvělá atmosféra a nuda nemá šanci strčit na sál nos.

Kdo již nyní ví, že tuhle zábavu, pořádanou 16. dubna 2011 v sále restaurace Na hřišti v Chrástě od 20 hodin, si nechce nechat ujít, může si vstupenky v hodnotě 150 Kč objednat v předprodeji od 20. března u klubkařky Nadi na telefonu 723 022 945.

Věříme, že pořádaná zábava přispěje k příjemnému zakončení plesové sezony a spolu s vámi se nám podaří rychleji realizovat projekty, které máme jako další v plánu, protože právě na ně je určen výtěžek z našich akcí.

Na všechny návštěvníky se  těší holky z KLUBka