Zábava ve stylu ABBY aneb tančí tišické baby - závěrečná zpráva

16. 4. 2011

V pořadí již třetí zábava, kterou pořádalo TIŠICKÉ KLUBko, byla zábava ve stylu ABBY s podtitulem „zatančí tišické baby“.

O návštěvníky nebyla nouze – téměř všechny vstupenky k sezení byly vyprodány ještě před dnem konání zábavy. V onen večer se prodávaly (až na pár zbytků k sezení) už jen lístky ke stání. S prodejem lístků nám pomohly stejně jako vloni paní Růžena Volfová, Miluška Šťastná a Marie Zvelebilová. Ke každé zábavě neodmyslitelně patří i tombola. Ta byla letos skutečně bohatá, a tak celkem 330 tombolenek bylo prodáno během hodiny. Níže uvádíme seznam těch, kteří do tomboly přispěli:

O výzdobu sálu se postarala Míša se Simčou – barevné květiny s notovým záznamem písniček ABBY, lesklá kolečka, girlandy s nápisem ABBA  či paraván s informacemi o skupině ABBA - jistě přispěly k příjemné atmosféře celého večera. O hudební produkci se tradičně postarala skupina Ajetoband – letos v mírně obměněném složení. Celou akci na fotografiích zdokumentoval Pavel Janoušek.

První tóny písniček od ABBY mohli návštěvníci slyšet při cca 6,5 minutovém předtančení holek z Klubka. Pod vedením Gábiny Kvasničkové z Centra volného času z Kostelce nad Labem holky pilně nacvičily pásmo na sestřih několika písní skupiny ABBA. Nechyběl ani krátký přídavek „šenkýřka“ v hlavní roli s Tondou Kravcovem ml. Téměr všechny taneční úbory jsme si ušily svépomocí - s nastřiháním a ušitím pomohla Vanda se Zuzkou.

Dalším zpestřením zábavy bylo půlhodinové vystoupení čtyř členů travesti skupiny Hanky panky. První vystoupila slečna Dolores alias Ilona Czáková. Její vtipný monolog na závěr rozesmál celý sál. Následovala slečna Stefany, která v průběhu písničky svlékla slušivý cylindr s frakem a zazářila v krásných sexy šatech.  Úžasný Alex s kytarou a s písní Alenka v říši divů potěšil všechny milovníky Karla Zicha. Posledním účinkujícím byla slečna Sofia alias Věra Špinarová. Na závěr si všichni čtyři připravily sestřih písní tématicky laděný k naší zábavě – a to písničky skupiny ABBA.

Další rytmy skupiny ABBA, ale i jiných interpretů, jejichž hity zaznívaly v „době ABBY“  zvedly návštěvníky ze židlí těsně po půlnoci při diskotéce klubkařky Nadi.

Všechny vstupenky byly i letos slosovatelné. Na záludné otázky, které holky z Klubka připravily, správně (s malou nápovědou) odpověděla paní Višínská – získala DVD s muzikálem Mamma Mia s lahvičkou Ferneta. Dárkový koš si za správně zodpovězené otázky odnesl pan Toman. Dárkový koš byl odměnou i pro Andreu Krbcovou, která na písničku Super trouper krásně zatančila v černých ploutvích - při tomto úkolu jsme se motivovali muzikálem Mamma Mia.smiley

A koho v průběhu zábavy přepadl hlad, mohl si v našem stánku zakoupit dobroty, které nám připravily tentokrát bohužel pouze tři pekařky – Dana Janoušková, Helena Kravcová a Václava Kavínová. K prodeji byly i krásně nazdobené salámové mísy, které připravila Zdeňka Kváčková ze surovin darovaných Řeznictvím v Chrástě, pana Kudrnovského.

Večer se podle ohlasů, které máme, všem líbil. Je bezva, že jsme se všichni pobavili a svou účastí přispěli na dobrou věc – na nový projekt, do kterého se KLUBko ve spolupráci s obecním úřadem pustilo. Jeho název je “Na bikeparku statečně, na silnici bezpečně” a spočívá ve výstavbě minibikeparku na Pastvičkách. Díky vám všem, přibylo na jeho konto 13.973 Kč.

Pomalu už začínáme vymýšlet téma další zábavy, se kterým vás co nejdříve seznámíme a věříme, že přijdete zase v hojném počtu. Děkujeme.