5. rozsvícení vánočního stromku - podrobnosti

27. 11. 2011

Rozsvícení vánočního stromku na první adventní neděli se stává pro mnohé naše občany tradicí, kterou společně vstupují do krásného období Vánoc. Koledy, vánoční cukroví, vůně svařeného vína přilákají vždy spoustu těch, kteří se chtějí na chvilku zastavit a spolu prožít několik chvil, na které v této uspěchané době je tak málo času.

Chuť vánočního cukroví a šálek horkého, voňavého svařeného vína, spolu s vystoupením našich dětí ze školky a školy, je nádherným vstupem do období vánočních příprav.

Tak přijďte v plném počtu - v neděli, 27. listopadu v 16 h k Obecnímu úřadu v Chrástě. Těší se na vás HOLKY Z KLUBka!!!

Prosíme opět naše pekaře a pekařky o napečení do našeho prodejního stánku. Předem děkujeme.