Víkend na bikeparku s řezbáři s motorovými pilami - podrobnosti

Poslední víkend v březnu, tj. 24. a 25.3. 2012 Vás zveme na společné setkání do areálu Minibikeparku na Pastvičkách.  Budeme zde prezentovat studii zpracovanou zahradní architektkou. Ve studii jsou zohledněny všechny plochy, které jsme v počátcích uváděli „zastavět“ a současně jsou přírodním materiálem rozčleněny tak, aby příchozí veřejnost byla věkově a funkčně  oddělena, ale zároveň pořád spolu.

O tom, jaké herní prvky vystavíme, chceme, abyste rozhodli Vy – náctiletí, i Ti mladší či starší.  K tomu potřebujeme znát váš názor, my jsme naopak ochotni naslouchat a vytvořit atmosféru vzájemného respektování. Takováto komunikace se nám pozitivně osvědčila při budování dětského hřiště v Chrástě.  Věříme, že maličkosti dělají dohromady velkou věc.

Kromě občerstvení  budete moci shlédnout práci  party mladých zkušených řezbářů s motorovou pilou, kteří nám z kmenů pokácených topolů vytvoří přímo na místě sochy ze dřeva, které pak zůstanou v areálu a dozdobí ho. Tak vrátíme symbolicky dřevo z topolů zase zpátky, kde léta rostlo a sílilo.

Držte nám palce, potřebujeme dobré počasí a současně se omlouváme … za víkendový rámus.