"Sami toho zvládneme tak málo, ale když se spojíme, zvládneme cokoli."

Helen Keller

Akce 2013

Víkend na bikeparku s řezbáři s motorovými pilami 2013

6. 4. - 7. 4. 2013

S příchodem jara jsme si dali za cíl zorganizovat na bikeparku druhé řezbování spojené s jarní brigádou.  Pozvání  opět přijalo o.s.Humbuk z a my se těšíme na sobotu i neděli, kdy nám kluci s motorovými pilami zase vykouzlí z kmenů topolů plastiky, které budou součástí bikeparku. Ty, co tam stojí z loňského řezbování  nám chodí okukovat sousedé a troufáme si říct, že to byl dobrý nápad, tímto způsobem ozdobit plochu bikeparku.

Podrobnosti

Pozvánka

Závěrečná zpráva z akce

Fotografie z akce

Video z akce


 

 
 

velkaDětský den aneb život hmyzí nám není cizí

18. 5. 2013

Že neznáte hmyzovník? A co třeba Ferdu Mravence, Berušku, Broučky? Ano, to jsou oblíbené pohádkové postavičky malých dětí, které navštíví naši louku, pole, les a budou děti bavit celý dětský den v sobotu 18. 5.2013 od 13 hod na fotbalovém hřišti v Chrástě.

Podrobnosti

Plakátek

Závěrečná zpráva

Fotografie z akce

Video z akce


 

Burza dětského oblečení - podzim 2013

12. 10. 2013

TIŠICKÉ KLUBko Vás zve na burzu dětského oblečení, obutí a sportovních potřeb, která se bude konat v sobotu 12. října 2013 od 9 do 12 hod v tělocvičně Základní školy Tišice

Podrobnosti


 

7. rozsvícení vánočního stromku

1. 12. 2013

Rozsvícení vánočního stromku na první adventní neděli se stalo pro mnohé tradicí, kterou společně vstupujeme do krásného období Vánoc. I v letošním roce tomu bude stejně. Přijďte se chvilku zastavit v předvánočním shonu a společně ochutnat vánoční cukroví, šálek svařeného vína či čaje..

Podrobnosti

Plakátek

Závěrečná zpráva z akce

Fotografie z akce

Video z akce