Akce 2013

Víkend na bikeparku s řezbáři s motorovými pilami 2013

6. 4. - 7. 4. 2013

S příchodem jara jsme si dali za cíl zorganizovat na bikeparku druhé řezbování spojené s jarní brigádou.  Pozvání  opět přijalo o.s.Humbuk z a my se těšíme na sobotu i neděli, kdy nám kluci s motorovými pilami zase vykouzlí z kmenů topolů plastiky, které budou součástí bikeparku. Ty, co tam stojí z loňského řezbování  nám chodí okukovat sousedé a troufáme si říct, že to byl dobrý nápad, tímto způsobem ozdobit plochu bikeparku.

Závěrečná zpráva z akce

Video z akce

velkaDětský den aneb život hmyzí nám není cizí

18. 5. 2013

Že neznáte hmyzovník? A co třeba Ferdu Mravence, Berušku, Broučky? Ano, to jsou oblíbené pohádkové postavičky malých dětí, které navštíví naši louku, pole, les a budou děti bavit celý dětský den v sobotu 18. 5.2013 od 13 hod na fotbalovém hřišti v Chrástě.

Plakátek

Závěrečná zpráva

Burza dětského oblečení - podzim 2013

12. 10. 2013