"Sami toho zvládneme tak málo, ale když se spojíme, zvládneme cokoli."

Helen Keller

Dětský den aneb život hmyzí nám není cizí - závěrečná zpráva

18. 5. 2013
Dětský den byl samé překvapení
  V devět hodin ráno, kdy jsme se s holkami srazily na přípravu akce na hřišti, pršelo. Nebyl to optimistický začátek dne, ale předpověď slibovala postupné vyjasnění, které opravdu přišlo. To bylo překvapení číslo jedna. A se sluníčkem přišel i rekordní počet dětí-320. To bylo překvapení číslo dvě. Beruška Máňa pozvala děti i s rodiči do tvořivých dílniček plných berušek a včeliček. Motýlky si pro změnu nechaly děti namalovat na obličej a na tričku pak nosily vlastnoručně přes šablonu namalované broučky. Doprovodnou akcí byl oblíbený vyhlídkový vláček, skákací hrad, spolanští hasiči či včelař pan Brodský. Překvapením číslo tři byla novinka, kterou ocenily nejmladší děti a to obří deka plná hraček, kde si na ní děti celé odpoledne mohly pohrát.
  
  Holky z KLUBka připravily krásné odpoledne a udělaly radost hlavně dětem, ale i jejich rodičům. Nikomu nevadil „pochoďák“ po obci za úkoly. Vždyť za jejich splnění si v cíli vybraly nádherné hodnotné odměny díky štědrosti sponzorů, kterým děkujeme:
  
  
  Dětský den se vydařil díky všem, co přiložili ruku k dílu.
  
  Děkujeme také pekařkám, jejich čerstvě upečený koláč vždy přiláká po čichu a výrobky lahodí každému oku. Maminky a babičky jsou u nás opravdu šikovné.
  Berušku Máňu oslovila další maminka, že by nám ráda také příště napekla. Je skvělé, že se samy zapojíte a pokud je mezi vámi ještě někdo kdo rád peče, ozvěte se nám. Pro naši práci a naše děti je tato pomoc opravdu důležitá a není ji nikdy málo.
 
Díky vám všem přibyla na projekt „Na bikeparku statečně, na silnici bezpečně“ částka ve výši 20.906 Kč.

Vyhledávání

Facebook