"Sami toho zvládneme tak málo, ale když se spojíme, zvládneme cokoli."

Helen Keller

7. rozsvícení vánočního stromku - závěrečná zpráva

Sedmé rozsvícení vánočního stromku je již minulostí. Vykročili jsme do období vánočních příprav s krásnou pohodovou atmosférou, s cinkotem rolniček, kdy někdo je v myšlenkách u cukroví a jiný myslí na Ježíška. Prostor před obecním úřadem provoněl svařákem a vánočními dobrotami, tóny písní dětí a holek z KLUBka přinášely radost a sváteční klid. A ten kdo nepřišel, nikdy neuvidí živý tišický orloj, jenž měl právě v první adventní neděli v tomto roce svoji premiéru.  

V programu tradičně nechybělo vystoupení dětí ze základní a mateřské školy, zazpívaly si i holky z KLUBka, zarecitoval Ondřej Sosnovec, na trubku zahrála Saša Havlíčková a na elektronické piano Jan Staněk. 

Děkujeme moderátorovi akce Vláďovi Bezouškovi, Pavlovi Kváčkovi a Františkovi Staňkovi za osvětlení prostoru, Martinovi Skálovi za ozvučení. Firmě VARIANT spol. s r.o. z Přívor za koření do svařáku a dětského punče, Markétě Kalibánové za svícny, Petrovi Brodskému za svíčky do prodeje. Děkujeme dětem i učitelkám z MŠ a ZŠ za vystoupení, dále i Obci Tišice. Děkujeme našim věrným i novým pekařkám, jejichž seznam naleznete ZDE.

Výtěžek z akce ve výši 19.051 Kč bude použit na projekt „Na bikeparku statečně, na silnici bezpečně“ 

 

Vyhledávání

Facebook