"Sami toho zvládneme tak málo, ale když se spojíme, zvládneme cokoli."

Helen Keller

Kabaret 20tých let - podrobnosti

  Francouzské šansony, americká mafie či čeští četníci a jejich humoresky - je to nostalgie, nebo jen příjemné zavzpomínání doby 20. let? Pokud se chcete na chvíli vrátit do dob, kdy se ženám muži dvořili, nosili se krásné krátké šaty a ledabyle se pokuřovalo z cigaretových špiček přijďte na naši taneční zábavu. Prohrabte doma váš šatník, dívky vytáhněte korzety, síťované punčochy, střapaté šatky s flitry a hurá do Tišic.
   
  Těšit se můžete na krásky v kabaretních kostýmech a elegantní tanečníky v kloboucích. Večer jako z drsných dob psích deček, charlestonu, swingu, jazzu, doutníků a pokeru. Jen ty češké Pepíky hrát nebudeme a kouření jako vždy omezíme.
  
 Nebude chybět tradiční předtančení holek z KLUBka, překvapení večera, slosovatelné vstupenky, stylová výzdoba sálu .... Uvítáme tematické oblečení návštěvníků... Těšíme se na vás.
  
  Předprodej a rezervace vstupenek probíhá od 25. 3. 2013 u Blanky Janouškové, tel. 728 479 303 nebo mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Cena vstupenky činí 150,- Kč. Těšíme se na vás!!!!!!!!!!!!

Vyhledávání

Facebook