Akce 2014

8. rozsvícení vánočního stromku

30. 11. 2014

Rozsvícení vánočního stromku na první adventní neděli se stalo pro mnohé tradicí, kterou společně vstupujeme do krásného období Vánoc. I v letošním roce tomu bude stejně. Přijďte se chvilku zastavit v předvánočním shonu a společně ochutnat vánoční cukroví, šálek svařeného vína či čaje..

Závěrečná zpráva z akce

Video z akce

Burza dětského oblečení - jaro 2014

22. 3. 2014

TIŠICKÉ KLUBko Vás zve na burzu dětského oblečení, obutí a sportovních potřeb, která se bude konat v sobotu 22. března 2014 od 9 do 12 hod v tělocvičně Základní školy Tišice

6. KLUBková taneční zábava aneb černobílá elegance rozvlní vás v rytmu tance

12. 4. 2014

TIŠICKÉ KLUBko Vás zve na černobílý mejdan. Zdá se vám spojení černé a bílé poněkud nudné? Vyvedeme vás z omylu. Spojení bílé a černé je populární, dodává napětí a nahrává efektu. Co si obléci, co Vás čeká a na co budeme tančit? Čtěte více v podrobnostech a věřte, že letos černobílá variace bude pro každého inspirace.

Závěrečná zpráva

Fotografie z akce

Dětský den aneb pouť a cirkus po našem

17. 5. 2014

To bude ale cirkus!!! Pouťové a cirkusové hrátky nejen s batolátky a zvířátky na děti čekají v sobotu 17. 5. 2014 od 13 hod na fotbalovém hřišti v Chrástě.

Závěrečná zpráva

Taneční soutěž O cenu města Neratovic 2014

31. 5. 2014

Po šesti letech dřiny, potu a mnoho hodinách tréninků (pozn. trénovaly jsme na předtančení taneční zábavy KLUBka) jsme se rozhodly toto vše zúročit na amatérské soutěži "O cenu města Neratovic" v show dance formacích. Přípravy byly veliké a očekávání ještě větší. V sobotu 31. 5. 2014 jsme si jeli pro pohár a přivezli jsme ho! První místo v kategorii dospělých začátečníků bylo naše. Děkujeme trenérce a choreografce Gábině Říhové za její trpělivost, nekonečný humor a zápal pro věc. Holky z KLUBka

Video z akce

Burza dětského oblečení - podzim 2014

18. 10. 2014

TIŠICKÉ KLUBko Vás zve na burzu dětského oblečení, obutí a sportovních potřeb, která se bude konat v sobotu 18. října 2014 od 9 do 12 hod v tělocvičně Základní školy Tišice.