Akce 2015

9. rozsvícení vánočního stromku

29. 11. 2015

Rozsvícení vánočního stromku na první adventní neděli se stalo pro mnohé tradicí, kterou společně vstupujeme do krásného období Vánoc. I v letošním roce tomu bude stejně. Přijďte se chvilku zastavit v předvánočním shonu a společně ochutnat vánoční cukroví, šálek svařeného vína či čaje..

Plakátek

Závěrečná zpráva z akce

Fotografie z akce

Video z akce

Burza dětského oblečení - jaro 2015

11. 4. 2015

TIŠICKÉ KLUBko Vás zve na burzu dětského oblečení, obutí a sportovních potřeb, která se bude konat v sobotu 11. dubna 2015 od 9 do 12 hod v tělocvičně Základní školy Tišice

Burza dětského oblečení - podzim 2015

3. 10. 2015

TIŠICKÉ KLUBko Vás zve na burzu dětského oblečení, obutí a sportovních potřeb, která se bude konat v sobotu 3. října 2015 od 9 do 12 hod v tělocvičně Základní školy Tišice.