8. KLUBková taneční zábava aneb bez moře i bez pláže, KLUBko tančit dokáže - podrobnosti

Námořnický styl připlouvá do naší obce!!!! Kombinace červené, bílé  a modré ovládne nejen letošní jaro, ale i naši zábavu. Kotvičky, mašle, čepice a sluneční paprsky rozzáří sál pro dobrou náladu.

TIŠICKÉ KLUBko zve všechny námořníky na svoji taneční plavbu s názvem "Bez moře i bez pláže, KLUBko tančit dokáže".

Vyplouváme v sobotu 9. dubna v 20:00 hod na sále restaurace Na Hřišti v Chrástě.  U kormidla bude celý večer hudební skupina PLUS, kterou vystřídají s tradičním vystoupení v námořnickém holky z KLUBka. Tombola a jiné překvapení jsou v podpalubí připraveny. Vstupenky si rezervujte od 21.3. 2016 u Blanky Janouškové, tel. 728 479 303.