"Sami toho zvládneme tak málo, ale když se spojíme, zvládneme cokoli."

Helen Keller

9. KLUBková taneční zábava aneb CHIC AFRIKA - já rád trsám, trsám - podrobnosti

Zavřete oči a vyslovte slovo Afrika. Co Vás napadne? Jaký obrázek se Vám vybaví? Někdo si představí Velkou pětku – tzv. BIG 5 – kam patří lev, slon, leopard, nosorožec a buvol. Někomu před očima plápolá oheň, kolem něho pomalovaní domorodci tančí rituální tance či hliněné chatrče se slaměnou střechou a kolem ve vyprahlé savaně pasoucí se dobytek. Afrika je kontinent plný barevných domorodců, divoké zvěře, neprostupné buše, bezbřehého moře žhavého písku, nejdelších řek, deštných pralesů, vysokých hor, okouzlující přírody, rudých západů slunce, vůní akácií, hlasů divočiny.

 

Možností jak si AFRIKU užít na taneční zábavě je spousta. Vítáme styl safari nebo styl massai, lovce v khaki kraťasech, válečníky s kopí, domorodce oblečené v pestrých barvách a vzorech s turbany nebo v afru, výrazné korále a vrstvené náramky, tuniky s pestrými ornamenty, ale i tlumené barvy písku či zvířecí motivy.

 

AFRIKU roztančíme v sobotu 8. dubna 2017 od 20 hod na sále restaurace Na Hřišti v Chrástě. Hraje skupina PLUS, předtančení, tombola i host jsou jako vždy součástí programu. Vstupné 150 Kč, rezervace vstupenek od 20. 2. 2017 u Blanky Janouškové, tel: 728 479 303, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

 

Plakátek

Vyhledávání

Facebook