11. rozsvícení vánočního stromku - závěrečná zpráva (2)

První adventní neděli jsme symbolicky jednáctým rozsvícením stromku vstoupili do vánoční času. Času příprav a čekání na Ježíška, na radostné sváteční setkání s rodinou a přáteli.

Děkujeme moderátorovi akce Vláďovi Bezouškovi a Františkovi Staňkovi za osvětlení prostoru, Martinovi Skálovi za zapůjčení aparatury a Markovi Zienertovi za ozvučení. Firmě VARIANT spol. s r.o. z Přívor za koření do svařáku a dětského punče, Evě Kušové za svícny do prodeje. Děkujeme dětem i sboru učitelů z MŠ a ZŠ za zorganizování vystoupení dětí, dále i Obci Tišice. Děkujeme našim věrným i novým pekařkám (a letos i pekařům :-)), jejichž seznam naleznete ZDE.

Výtěžek z akce ve výši 26.282 Kč bude použit na projekt "Na bikeparku statečně, na silnici bezpečně".

TIŠICKÉ KLUBko vám přeje krásné Vánoce a šťastný nový rok, ve kterém se určitě na našich akcích zase společně setkáme.