Konec a zazvonil zvonec. No popravdě, když PLUSáci ohlásili ukončení zábavy, v sále se začalo skandovat: „ještě jednu, ještě jednu“. Nikomu se nechtělo domů, všichni se ten večer úžasně bavili. Byla to přehlídka černobílé elegance, tanečních kreací, milých úsměvů, dobré nálady.

A jak to zhodnotily samy pořadatelky z KLUBka?

Blanka: atmosféra na mě dýchala úžasně a je mi líto, že zase až za rok …. Plusáci taky říkali, že se jim u nás moc pěkně hrálo – ocenili i to nekouření – že jsme skvělé publikum … 

Míša: Úúúúžasný. Všichni, s kým jsem mluvila byli nadšení. Moji známí řekli, že příští rok přijedou i s celou rodinou.

Andy: pohoda, úsměvy všude, kam jsem se podívala – cítila jsem se dobře, pohodově a mám vždycky radost, když ostatní mají radost a baví se – nabilo  mě  to  energií!!!

Zdenka: musím jen chválit, vše  perfektní  do posledního puntíku. Když se sejdou úžasní lidi, vznikají úžasná díla

Jarka: bomba

Helča: ples byl krásný, výzdoba nádherná

Světlana: bylo to opravdu super,stejně vzpomínám na minulé zábavy, když jsem s vámi tancovala

Dáda: bylo to superextraskvělý!!!!!Já se skvěle bavila, pozorovat ty spokojené tváře kolem bylo takovým milým pohlazením! A  také se mi líbilo, že s námi čím dál víc hrají tu „tématovou hru“, že si s tím dají práci.

Vanda: za mě to bylo nepopsatelné….když jsme tancovaly na ABBU, tak jsem si myslela, že to už není čím předběhnout, ale….

Zuzka: ples super, moc se mi to líbilo!

Simona: musím se taky připojit se spoustou superlativ. Bomba akce, pohodová, bez stresíků – tedy pokud byly, mistrně se je dařilo skrýt.

Mirka: je nás tolik, každá úplně jiná a přesto nemáme vážné konflikty, drobné řešíme s úsměvem, máme se navzájem rády, báječně spolupracujeme, prostě jsme bezva parta. 

Lenka: na takovéhle super zábavě jsem ještě nebyla.

Radka: byla to pecka. Já bych si přála, aby nám to dlouho vydrželo a aby to neskončilo s dospíváním našich dětí, které nás spojily.

Jiřka: …už teď je mi smutno, že je to až za rok 🙁 Všechny naše akce mám ráda.

Seznam sponzorů v menu „Sponzoři“.
Fotografie z akce: rajce.net.

Výtěžek z akce ve výši 11 591 Kč bude použit na projekt „Na bikeparku statečně, na silnici bezpečně“.