V sobotu jsme si užili Dětský den nejen s Machem a Šebestovou. Večerníčkové postavičky byly všude. V dílničkách i na stezce. Nechyběl vyhlídkový vláček, barevná pěna od hasičů, skákací hrad, deka plná hraček nebo balonkové tvoření.

Holky z KLUBka připravily krásné odpoledne a udělaly radost hlavně dětem, ale i jejich rodičům. Nikomu nevadil „pochoďák“ po obci za úkoly. Vždyť za jejich splnění si děti v cíli vybraly nádherné hodnotné odměny díky štědrosti sponzorů, kterým velmi děkujeme.

Dětský den se vydařil díky všem, co přiložili ruku k dílu.

Děkujeme také pekařkám, jejich čerstvě upečený koláč vždy přiláká po čichu a výrobky lahodí každému oku. Maminky a babičky jsou u nás opravdu šikovné.

Seznam sponzorů v menu „Sponzoři“.
Fotografie z akce: rajce.net.

Výtěžek z akce ve výši 55 295 Kč bude použit na projekt „Na bikeparku statečně, na silnici bezpečně“.