"Sami toho zvládneme tak málo, ale když se spojíme, zvládneme cokoli."

Helen Keller

Akce 2010

Burza dětského oblečení - jaro 2010

21. 3. 2010

TIŠICKÉ KLUBko Vás zve na burzu dětského oblečení, obutí a sportovních potřeb, která se bude konat v sobotu 20. března 2010 od 9 do 16 hod v prostorách klubovny v budově pošty v Tišicích, Mělnická

Podrobnosti


 
 

Zábava ve stylu Španělska aneb Španělky oblé a flamengo doble

10. 4. 2010

Při první námi pořádané zábavě, která byla ve stylu šedesátých let, nás sál naplněný až po střechu přesvědčil, že si i dospělí rádi pohrají. V tomto případě se svou vizáží, kterou hravě přizpůsobili tématu. A tak jsme hned „za tepla“ vyhlásily téma druhé zábavy, kterým je Španělsko. Že vás při čtení těchto řádek nenapadá, co na sebe vzít? Tak to čtěte v podrobnostech.

Podrobnosti

Plakát

Závěrečná zpráva z akce

Fotografie z akce

Video z akce - toreador s muletou

Video z akce - předtančení


 

 

Dětský den aneb s námořníky poplujem

5. 6. 2010

Děti se v rámci předchozích dětských dnů projely Tišickým metrem a prošly si improvizovanou zoologickou zahradu. Věříme, že i námět třetího dětského dne, pořádaného KLUBkem, zaujme stejně. Vždyť cesta po moři může být jedno velké dobrodružství.

Podrobnosti

Plakátek

Závěrečná zpráva z akce

Fotografie z akce


 

 

 

Zelný den

 

25. 9. 2010

Šlapání zelí ve vykasaných sukních či trenýrkách si jistě návštěvníci zelného dne nenechají ujít. A možná pak na rozsvícení vánočního stromku rádi ochutnají, jestli je zelí, na tomto dni vyrobené, správně ochucené, uleželé, prostě jestli má ten správný říz. Tak jako pro proběhlý bramborový den, tak i pro tento – zelný – vymyslíme spoustu zajímavých disciplín i receptů. Kdo ví, třeba i tentokrát klubkařky vymyslí i zelnou pohádku a zelný námět do dílen.

Podrobnosti

Plakátek

Závěrečná zpráva z akce

Fotografie z akce

Inspirativní zelná kuchařka


 

 

 

Burza dětského oblečení - podzim 2010

 

6. 11. 2010

TIŠICKÉ KLUBko Vás zve na burzu dětského oblečení, obutí a sportovních potřeb, která se bude konat v sobotu 6. listopadu 2010 od 9 do 12 hod v prostorách klubovny v budově pošty v Tišicích, Mělnická 4

Podrobnosti


 

 
 

Vyhledávání

Aktuality 25. 5. 2019

Dětský den aneb dnes se stanu kovbojem


 13. 4. 2019

11.KLUBková zábava aneb DIVOKÝ ZÁPAD*ÁKOV

Fotografie z akce

Video z akce

 

Facebook