"Sami toho zvládneme tak málo, ale když se spojíme, zvládneme cokoli."

Helen Keller

Dětský den - ať žijí duchové a jiná strašidla - podrobnosti

Rytíř Vilém z Brtníka a jeho Francův nápoj nebo duch Ruprecht z večerníčku o Zvířátkách pana Krbce a mnoho dalších strašidelných postav děti provedou akcí Dětský den aneb ať žijí duchové a jiná strašidla v sobotu 19. 5. 2018 od 13 hod na fotbalovém hřišti v Chrástě.  
 
Děti (ty menší mohou i s rodiči) se vydají na strašidelnou stezku, kde je čekají zábavné úkoly a za jejich splnění si v cíli vyberou odměnu. Na hřišti budou připraveny tvůrčí dílničky (vlastnoručně zhotovené výrobky si pak děti odnesou samozřejmě domů), malování na obličej, ale i skákací hrad a vodní pěna.Ty nejmenší děti si pak mohou pohrát na obří dece plné hraček a na ty starší čeká velký kvíz. Z hřiště se pak můžete projet vyhlídkovým vláčkem. Občerstvení je také zajištěno.
 
Strašidelná stezka bude mít 2 trasy. Soutěžní kartičku s trasou a zastávkami u atrakcí  (stanovišť) děti získají u vstupu, po zaplacení symbolického poplatku 20 Kč. Délku stezky si každý zvolí dle zdatnosti. Na stezce děti čeká šest (na té delší), resp. tři úkoly (na té kratší). Za splnění každého úkolu obdrží děti do kartičky razítko. Po návratu z trasy je pak na hřišti čeká odměna dle vlastního výběru podle počtu splněných úkolů - razítek.
 
Občerstvení k zakoupení bude připraveno z darů našich sponzorů a z kuchyní našich pekařů a pekařek.
 
Velmi prosíme všechny pekaře a pekařky o příspěvek do našeho prodejního stánku! Své sladké i slané dobroty můžete přinášet od 10hod v den konání akce.
Vstupné pro dospělé je 40 Kč.
 
TIŠICKÉ KLUBko, z.s. organizátor akce, připravuje zábavu nejen pro děti, ale i jejich rodiče a propaguje tvůrčí zapojení celé rodiny. Děti si z našich akcí odnášejí domů nejen zážitky a vlastní výrobky, ale i nové poznatky a vědomosti získané zábavnou formou hry.
Přijďte mezi nás! 
 
Děkujeme předem všem, kteří jakoukoli formou či svou účastí na tomto dni podpoří projekt „Na bikeparku statečně, na silnici bezpečně“.
 
 

Vyhledávání

Facebook