"Sami toho zvládneme tak málo, ale když se spojíme, zvládneme cokoli."

Helen Keller

Akce 2012

Burza dětského oblečení - jaro 2012

31. 3. 2012

TIŠICKÉ KLUBko Vás zve na burzu dětského oblečení, obutí a sportovních potřeb, která se bude konat v sobotu 31. března 2012 od 9 do 12 hod v tělocvičně Základní školy Tišice

Podrobnosti


 

 

Víkend na bikeparku s řezbáři s motorovými pilami

24. a 25. 3. 2012

Zveme všechny naše příznivce poslední víkend v březnu na společné setkání do areálu Minibikeparku na Pastvičkách. Budeme zde prezentovat studii bikeparku zpracovanou zahradní architektkou a kromě občerstvení  budete moci shlédnout práci  party mladých zkušených řezbářů s motorovou pilou, kteří nám z kmenů pokácených topolů vytvoří přímo na místě sochy ze dřeva, které pak zůstanou v areálu a dozdobí ho. Tak vrátíme symbolicky dřevo z topolů zase zpátky, kde léta rostlo a sílilo. Držte nám palce, potřebujeme dobré počasí a současně se omlouváme … za víkendový rámus.

Podrobnosti

Pozvánka

Závěrečná zpráva z akce

Fotografie z akce

Video z akce


 

 

Velká filmová noc aneb zažeň nudu v Hollywoodu

14. 4. 2012

V pořadí již čtvrtá klubková zábava, tentokrát na téma "film", jistě potěší všechny znalce filmových písní. Zazní zahraniční i české filmové hity, nebude chybět tradiční předtančení holek z KLUBka, překvapení večera, slosovatelné vstupenky .... Uvítáme tématické oblečení návštěníků... Těšíme se na vás.

Podrobnosti

Pozvánka

Závěrečná zpráva z akce

Fotografie z akce

Video z akce


 

 

Dětský den aneb poleť s námi hned na vesmírný let

19. 5. 2012

Poleť s KLUBkem na vesmírný let, staň se na chvíli kosmonautem, poznej hvězdy a planety trošku jinak, prožij setkání na planetě KLUBkoniismiley!!! V sobotu 19. 5. 2012 odpoledne od 13h se fotbalové hřiště v Chrástě promění v pomyslný nekonečný vesmír, kde si každý návštěvník najde zábavu. Více informací naleznete v podrobnostech.

Podrobnosti

Pozvánka

Závěrečná zpráva z akce

Fotografie z akce

Video z akce


 

 

Jablečný den

15. 9. 2012

Jablka jsou to »nejobyčejnější« ovoce v našich krajích, ale ve skutečnosti jsou nad zlato. Jak říká stará lidová moudrost, stačí jedno jablko denně a nebudete potřebovat lékaře. Je výtečné syrové, jako mošt, sušené i v teplé kuchyni. Jablko doprovází člověka od počátku historie. Stala se součástí lidské kultury a symboliky. Utržení jablka se stalo symbolem prvotního hříchu, jeho zdobená napodobenina je nedílnou součástí královských klenotů. Vypráví se, že Isaac Newton přišel na gravitační zákon v okamžiku, kdy mu spadlo na hlavu jablko.

A tak zapíšeme do historie s jablky i Tišice, protože jablko bude tématem podzimního dne. Jablka nám budou padat na hlavu, budeme je loupat, budeme z nich vařit, budeme je ochutnávat. Přijďte pobýt ...

Podrobnosti

Pozvánka

Závěrečná zpráva z akce

Fotografie z akce

Video z akce


 

 

Vyhledávání

Aktuality 25. 5. 2019

Dětský den aneb dnes se stanu kovbojem


 13. 4. 2019

11.KLUBková zábava aneb DIVOKÝ ZÁPAD*ÁKOV

Fotografie z akce

Video z akce

 

Facebook