"Sami toho zvládneme tak málo, ale když se spojíme, zvládneme cokoli."

Helen Keller

Víkend na bikeparku s řezbáři s motorovými pilami - podrobnosti

 Poslední víkend v březnu, tj. 24. a 25.3. 2012 Vás zveme na společné setkání do areálu Minibikeparku na Pastvičkách.  Budeme zde prezentovat studii zpracovanou zahradní architektkou. Ve studii jsou zohledněny všechny plochy, které jsme v počátcích uváděli „zastavět“ a současně jsou přírodním materiálem rozčleněny tak, aby příchozí veřejnost byla věkově a funkčně  oddělena, ale zároveň pořád spolu.
  
  O tom, jaké herní prvky vystavíme, chceme, abyste rozhodli Vy – náctiletí, i Ti mladší či starší.  K tomu potřebujeme znát váš názor, my jsme naopak ochotni naslouchat a vytvořit atmosféru vzájemného respektování. Takováto komunikace se nám pozitivně osvědčila při budování dětského hřiště v Chrástě.  Věříme, že maličkosti dělají dohromady velkou věc.
 
  Kromě občerstvení  budete moci shlédnout práci  party mladých zkušených řezbářů s motorovou pilou, kteří nám z kmenů pokácených topolů vytvoří přímo na místě sochy ze dřeva, které pak zůstanou v areálu a dozdobí ho. Tak vrátíme symbolicky dřevo z topolů zase zpátky, kde léta rostlo a sílilo.
 
  Držte nám palce, potřebujeme dobré počasí a současně se omlouváme … za víkendový rámus. 

Vyhledávání

Facebook