"Sami toho zvládneme tak málo, ale když se spojíme, zvládneme cokoli."

Helen Keller

Dětský den aneb poleť s námi hned na vesmírný let - podrobnosti

19. 5. 2012

Víš jak vypadá planeta KLUBkonie? Poleť s námi hned na vesmírný let. Zveme všechny děti v sobotu 19. 5. 2012 od 13h na fotbalové hřiště v Chrástě.

 

  Vesmírný let bude mít 2 trasy. Soutěžní kartičku s mapou letu a umístěním jednotlivých planet (stanovišť) děti získají u vstupu, po zaplacení symbolického poplatku 20 Kč. Délku letu si každý zvolí dle zdatnosti. Na trase letu děti čeká šest (na té delší), resp. tři úkoly (na té kratší) – např. poznávání planet, souhvězdí … Za splnění každého úkolu obdrží děti vesmírné razítko. Po návratu z trasy je pak na hřišti čeká odměna dle vlastního výběru podle počtu splněných úkolů. 

  

 Budete se také moci projet vesmírným vláčkem. 

 

  

 Děti, které nebudou na trase, si budou moci čekání zpříjemnit v některé z našich tvořivých dílen – vyrábět budeme tentokrát ufonské náramky, tykadla, ….. Samozřejmostí je také malování na obličej - může se z tebe stát hvězdná královna, Slunce či tajemná noc...

 

  Kdo nechce tvořit, bude si moci zaskákat na skákacím hradu či vyluštit poselství mimozemské civilizace.

 

 Občerstvení k zakoupení bude připraveno z darů našich sponzorů a z kuchyní našich pekařů a pekařek. Velmi prosíme všechny pekaře a pekařky o příspěvek do našeho prodejního stánku! Své sladké i slané dobroty můžete přinášet od 10h v den konání akce.

 

 Vstupné pro dospělé je 40 Kč.

 

 Děkujeme předem všem, kteří jakoukoli formou či svou účastí na tomto dni podpoří projekt „Na bikeparku statečně, na silnici bezpečně“.

Vyhledávání

Facebook