"Sami toho zvládneme tak málo, ale když se spojíme, zvládneme cokoli."

Helen Keller

Velká filmová noc aneb zažeň nudu v Hollywoodu - podrobnosti

Hollywood v Tišicích? Ty holky už nevědí, co by... !!  Noční život v centru filmového průmyslu, taneček héreček, předávání cen slávy a daleko více….

 

TIŠICKÉ KLUBko uvádí čtvrtou taneční zábavu, tentokrát na téma "film".  V sobotu 14. dubna 2012 od 20:00 hod v sále Na hřišti v Chrástě. 

 

V hlavních rolích: 

- hudební skupina PLUS potěší všechny znalce nejen filmových písní

- předtančení holek z KLUBka na nezapomenutelné filmové melodie 

- slosovatelné vstupenky

- host večera

- stylová výzdoba sálu

- a mnoho dalšího ...

 

Předprodej a rezervace vstupenek  probíhá od 26. 3. 2012 u Blanky Janouškové, tel. 728 479 303 nebo mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Cena vstupenky činí 150,- Kč. Těšíme se na vás!!!!!!!!!!!!

 

Vyhlašujeme SOUTĚŽ:

Uhodněte či si třeba jen tipněte, jakého hosta jsme pozvali na naši "filmovou" zábavu. Prozradíme, že nazpíval písničky k několika filmům a jeho další hity zaplavují taneční parkety diskoték. Věkem nepatří mezi náctileté a ..... víc už neprozradíme. Své tipy můžete zasílat nejpozději do 10. 4. 2012 na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Ze správných odpovědí vylosujeme na zábavě jednoho šťastlivce, který získá odměnu.smiley

 

Výtěžek celé akce jde na projekt s názvem "Na bikeparku statečně, na silnici bezpečně".

Vyhledávání

Facebook