"Sami toho zvládneme tak málo, ale když se spojíme, zvládneme cokoli."

Helen Keller

Velká filmová noc - závěrečná zpráva

14. 4. 2012

 Připravit stoly, tombolu, výzdobu sálu, vyzkoušet předtančení - to je páteční podvečerní „namáhavá“ pětihodinová příprava sálu.  Nadšení nás neopouští, chceme, aby si návštěvník odnesl pěkný zážitek z každého detailu.

 

 V sobotu jsme trošku více nervózní, scházíme se s kapelou PLUS již kolem šesté hodiny, vítáme tradičně naše babičky paní Růženu Volfovou, Milušku Šťastnou a Marii Zvelebilovou, které nám pomáhají u  vchodu s prodejem lístků. Kolem osmé hodiny se sál postupně zaplňuje a na parket si zatancovat přicházejí první odvážlivci. Hraje neratovická skupina PLUS. 

 

 V půl desáté se přiblížil čas našeho předtančení. Holky nemluví, každá si v hlavě mapuje taneční kroky.“Holky to dáte“ podporuje nás slovy naše „učitelka tance“ Gábina Říhová. Zazněly tóny písní z filmů Pretty women, Holky z porcelánu, Dívka na koštěti, S tebou mě baví svět, Shrek a Pomáda. Ten aplaus z publika nás nabíjí, jsme nadšené, že se lidem předtančení líbilo a drobné chybičky nám snad i prominou.   

 

 Letos jsme vyhlásili tipovací soutěž na hosta večera. Vylosovaná ze správných odpovědí byla paní Iveta Potecká. Host večera Michal David revival - Jan Bartoš v hodinovém bloku nestárnoucích písniček roztančil a rozezpíval zaplněný sál. Nechyběly písničky z filmu Diskopříběh. A pak už patřila hudební produkce jen skupině PLUS, která skvěle hrála, písničky na přání přibývaly a tančilo se, tančilo... 

 

 Všechny vstupenky byly i letos slosovatelné a výhercům jsme dárkové koše opět nedarovali jen tak lehce a připravili jsme si na ně záludné otázky k tématu film.

 

 Zakoupit dobroty jste si mohli v našem stánku, které nám připravily: Dana Janoušková, Helena Kravcová, Vanda Husáková, Václava Kavínová a Růžena Volfová. K prodeji byly i krásně nazdobené salámové mísy, které připravila Zdeňka Kváčková ze surovin darovaných Řeznictvím a uzenářstvím v Chrástě, pana Kudrnovského.

 

 Sponzoři, kteří dodali věcné ceny: AGIP Libiš, Auto Rada Neratovice, Autodoprava Kaucký AG s.r.o, Autoškola Ivan Vojta VTR MOTOR – SPORT, Billa Neratovice, BENZINA Neratovice, BRILON CZ a.s., Drogerie TETA, Brandýs nad Labem, Ekochem® Cosmetics, Kostelec nad Labem, Elektro Pecka Neratovice, F&N dodavatelé, s.r.o., Hospoda Bludička, Mlékojedy, Janků – nástrojové oceli, Jaroslav Jansa - žaluzie, těsnění a sítě do oken, Josef Šimonek – kamenictví Chrást, KiK textil a Non-Food, spol. s r.o., Miloš Tůma – TIŠICE.net, Mira Mar – Jan Folk Přívory, Nováková Ludmila, OK barvy Neratovice, PharmDr. Petr Bárta - Lékárna Kojetická Neratovice, Pizzeria Piazza na náměstí Neratovice, Psotová Alena, Restaurace „Na Hřišti“ - Schneeweissovi, Řeznictví a uzenářství Divočák, Chrást, Studio Visage Mělník, Tchibo Praha, spol.  s r.o., VARIANT s.r.o., Věra Hovorková – zahrádkářské potřeby, Tišice, VITANA a.s., Zaoralová Petra.

 

 Všem opravdu děkujeme a slibujeme, že i ta příští zábava bude stylová a netradiční.

 

 Děkujeme všem, kteří přispěli do tomboly, kteří napekli, zakoupili vstupenky a lístky do tomboly, protože díky těmto všem můžeme na projekt „Na bikeparku statečně, na silnici bezpečně“ připsat částku 12.660 Kč.

Vyhledávání

Facebook