"Sami toho zvládneme tak málo, ale když se spojíme, zvládneme cokoli."

Helen Keller

TIŠICKÉ KLUBko představuje první zaregistrovanou a vydanou turistickou vizitku v naší obci. Díky areálu Minibikeparku  s vyřezanými sochami se podařilo zařadit areál mezi turisticky atraktivní místa v České republice. Jde také o propagaci místa např. na webu www.mapy.idnes nebo v aplikacích na mobilní telefony či v turistických mapách.

Vizitky se po zakoupení lepí do turistických deníků a je to hezká vzpomínka navštíveného místa nejen na prázdniny.

Prodejní místa:

OÚ Tišice

Cukrárna HH, Mlékojedská 39, Tišice

 

Můžete si také o ně napsat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Cena vizitky je 12,- Kč. Více také na portále www.turisticky-denik.cz

 

 

 

Vyhledávání

Aktuality 25. 5. 2019

Dětský den aneb dnes se stanu kovbojem


 13. 4. 2019

11.KLUBková zábava aneb DIVOKÝ ZÁPAD*ÁKOV

Fotografie z akce

Video z akce

 

Facebook