"Sami toho zvládneme tak málo, ale když se spojíme, zvládneme cokoli."

Helen Keller

Kurzy 2007

Podvečerní aranžování vánočních svícnů

14. 12. 2007

Akce byla opět vydařená, Míša se Simonou přinesly smrkových větviček tolik, že to zaplnilo celou podlahu místnosti. Každá z přítomných děvčat či žen si mohla vytvořit svícen dle vlastní fantazie. Zajímavé bylo složení kurzu od dětských ručiček po jednu odvážnou babičku. Moc jí děkujeme, že se nebála přijít a všem nám dokázala, že kreativní činnost není jen pro mladé. A o tom to je smiley

Fotografie z akce


 

 

Vánoční dílna s keramikou pro děti

12. 11. 2007

Dílna s keramikou pro děti obsadila místnost do posledního volného místečka. Přišli i rodiče, kteří těm nejmenším pomáhali. Děti si mohly vytvořit rybičku a zvoneček . Všem to šlo od ruky, hlína byla všude kolem nás, ale na náladě a nadšení to nikomu neubralo. Chcete vidět jak to dopadlo? Podívejte se do fotogalerie. S jednou z keramiček se nám podařilo navázat kontakt a proto od února budou mít děti v pondělí o zábavu postaráno.  

Fotografie z akce


 

 
 

Kurz drátování s Alenou

30. 9. - 25. 11. 2007

Naše první akce odstartovala v září dvouměsíčním kurzíkem drátování s paní Alenou. Moooc šikovná lektorka. To určitě potvrdí všechna děvčata, která se do kurzu přihlásila. A co jsme se už naučily? A máme pro vás překvapení. Kurz bude pokračovat v měsíci únoru.  

 


 

 

Vyhledávání

Aktuality 25. 5. 2019

Dětský den aneb dnes se stanu kovbojem


 13. 4. 2019

11.KLUBková zábava aneb DIVOKÝ ZÁPAD*ÁKOV

Fotografie z akce

Video z akce

 

Facebook