"Sami toho zvládneme tak málo, ale když se spojíme, zvládneme cokoli."

Helen Keller

Kurz decoupage - obrázky - podrobnosti

5. 10. 2008      

Zveme Vás na kurz, kde se seznámíte s technikou decoupage. Naučíte se zde zdobit pomocí barevných ubrousků a pracovat s krakelovacím lakem. Vytvoříte si zde obrázek z ubrousků s motivem dle Vašeho výběru, který může být krásnou dekorací u Vás doma, či dárkem pro Vaše blízké.

 

Francouzské slovo decoupage ( čti dekupáž ) znamená vystřihování. Podstata této techniky spočívá v tom, že vystřihujeme pěkné motivy a jimi polepujeme různé předměty. Nejčastěji se pro vystřihování používají třívrstvé papírové ubrousky-odtud také název ubrousková technika.  Předmětů k dekoraci je nespočetné množství ( květináč, podnos, váza, skříňka, oblečení, kamínky…) a záleží hlavně na vaší fantazii a nápaditosti.

Sbírejte ubrousky, přemýšlejte co si budete chtít ozdobit, určitě vám tuhle techniku v kurzu nabídneme. Kdy? Na podzim, až nebude tolik práce na zahrádkách, dny se budou krátit a vy nebudete vědět co s dlouhým večerem.  

 

Kdy:        v neděli 5.října 2008 od 17:00hod do 19:00hod

Kde:        v budově pošty v Tišicích

Cena:      200 Kč/osobu/2 hod

S sebou:  menší ostré nůžky, fén na vysoušení barvy na rámečku, ostatní materiál bude k dispozici na místě

 

Domů byste si měli odnést obrázek vytvořený technikou decoupage.

Na kurzu bude také možno zakoupit potřeby pro decoupage (ubrousky, rámečky…)

 

Kapacita dílny je 20 osob, přihlašte se prosím předem u Michaely Binderové, tel. 777146364, e-mail: klubko(a)tisice.cz. Vzhledem k přípravě materiálu je přihláška nutná!

 

Fotografie z kurzu

Vyhledávání

Facebook