"Sami toho zvládneme tak málo, ale když se spojíme, zvládneme cokoli."

Helen Keller

Kurzy 2010

Keramická dílna pro děti - jaro 2010

15. 2. 2010 - 26. 4. 2010

V celkem šesti lekcích pořádaných dvakrát do měsíce se děti opět pod vedením lektorky Radky Hrstkové naučí zvládat základní techniky práce s keramickou hlínou a vyrobí si drobné keramické předměty. Děti předměty i naglazují a lektorka je dodatečně najednou vypálí. Hotové výrobky se vydávají dle dohody v průběhu kurzu a po poslední lekci.

Podrobnosti

Fotografie z akce


 

 

Keramika - adventní věnec

11. 10. 2010

Zveme všechny příznivce tvoření z hlíny na kurz, kde si vytvoříte adventní věnec z keramiky. Všem dětem dobře známá Radka Hrstková věnec vypálí a může být ozdobou Vašeho stolu již na první adventní neděli 28. 11. 2010.

Pozvánka

Podrobnosti

Závěrečná zpráva

Fotografie z akce


 

 

Vánoční tvoření z pedigu - podnos

9. 12. 2010

Zveme Vás na podvečerní tvoření s pedigem s Míšou Binderovou a Simonou Rendekovou. Vytvoříte si podnos, tác např. na vánoční cukroví z pedigu. Dozdobit ho budete moci technikou decoupage, motivem dle vlastního výběru.

Pozvánka

Podrobnosti


 

 

Kurz svícnování - svícen na vánoční stůl

17. 12. 2010

Zveme Vás na podvečerní aranžování svícnů s Míšou Binderovou a Simonou Rendekovou. Vytvoříte si svícen či ozdobu na váš vánoční stůl z přírodního materiálu. K dozdobení budou připraveny různé doplňky jako např. sušené ovoce, korálky, pedig, lýko ..


Pozvánka

Podrobnosti


 

 
 

Vyhledávání

Facebook