"Sami toho zvládneme tak málo, ale když se spojíme, zvládneme cokoli."

Helen Keller

Bikepark - 2. etapa výstavby - nízká dráha

29. 6. 2013
Sešli jsme se v malém týmu a bylo potřeba hlavně silných paží, které my ženy z klubka nemáme. Tak jsme přizvali na pomoc Petra Žáka, Pavla Habarta, Marcela Kužela, Josefa Šimonka, Jakuba Šimonka.  Byla vytyčená lajna a zase se přemisťovala  hlína. Pan Čech s technikou musel doopravit malé kopečky na celé ploše určené pro tuto etapu. A připravili jsme si práci pro příště. Pokud má být tato část dobrodružná, budeme budovat dřevěnou lávku. A zase vozit další hlínu bez kamení na pokrytí terénu. 
Mezi tím Andy natřela nové sochy, Mirka, Radka, Blanka bojovaly s plevelem.

 

27. 7. 2013
Jde se na to pánové, dámy budou jen přihlížet a to znamená, že připomínkám neuniknete.smiley
Sestavili jsme nízkou dřevěnou lávku dlouhou 8 m. Dřevo nám přivezl Pavel Veselý a k práci se postavil Petr Žák, Josef Šimonek, Jakub Šimonek a Pavel Veselý.
Doufáme, že si dobrodružství děti s kolem užijí.


24. 8. 2013
Už se blíží konec výstavby, ale nedalo nám to a rozhodli jsme se ještě spojit dva menší kopce druhou dřevěnou lávkou o délce cca 3 m a vytvořit ucelený okruh pro plynulou jízdu s kolem. Pomoci nám přišel Petr Žák, Josef Šimonek, Jakub Šimonek, Marcel Kužel a hliněný terén opět rovnal pan Čech s bobcatem.
Myšlenka je taková, že si děti dráhu ujezdí a my pak dosejeme trávu na místa, kde se s kolem neprojíždí. Takže ještě letos s prací nekončíme..


28. 9. 2013
V září chceme zorganizovat první závody a nalákat děti a mládež na „nějaké ty ukázkové skoky na dirtech“. Vanda oslovila na exhibici BMX známého a zkušeného Filipa Mrázka a ten se ochotně nabídl a přišel si sám „uplácat“ velký dirt. Museli jsme navézt další hlínu a rozvoz opět zajistil pan Čech. Vše je na závody připraveno.

 

Vyhledávání

Aktuality 25. 5. 2019

Dětský den aneb dnes se stanu kovbojem


 13. 4. 2019

11.KLUBková zábava aneb DIVOKÝ ZÁPAD*ÁKOV

Fotografie z akce

Video z akce

 

Facebook