Téma dětského dne lákalo užít si hezké odpoledne ve společnosti jednotlivých měsíců roku a čtyř ročních období. Počasí přálo a více jak 500 dětí společně se svými rodiči či prarodiči si užilo „Putování za 12 měsíci“ s plnou parádou. Nechyběl výletní vláček, skákací hrad, bumper bally, nafukovací střelnice, tvořivé dílny … v dílně JARO se vyráběly pampelišky, v dílně LÉTO se malovala trička, v dílně PODZIM si děti mohly vytvořit létajícího draka z vlnité lepenky, kterou nám věnovala všetatská firma THIMM Obaly k.s. a v dílně ZIMA jsme zdobili perníčky. Nechyběla ani velmi oblíbená pěna od hasičů z Mlazic, malování na obličej či balónky. A co „pochoďák“ po obci? Ten nemohl chybět a odměny ve stánku s odměnami stály opravdu za to.

Letošním zpestřením celé akce byly výborné vídeňské párky v královských rohlících od Hypermarketu Globus Černý Most. Párky v rohlíku milují všechny děti. 😃

Trošku nás pozlobil mírný větřík, nicméně počasí neovlivníme. Snažily jsme se ale, aby všechno ostatní bylo bez chybičky.

Holky z KLUBka připravily krásné odpoledne a udělaly radost hlavně dětem.

Dětský den se vydařil díky všem, co přiložili ruku k dílu.

Seznam sponzorů v menu „Sponzoři“.
Fotografie z akce: rajce.net.

Na projekt „Na bikeparku statečně, na silnici bezpečně“ přibyla pěkná částka ve výši 65 969 Kč.